O nas

W małej miejscowości Skrzyszów, nieopodal Wodzisławia Śląskiego i Jastrzębia – Zdroju, w malowniczej scenerii powstał Dom Seniora „Gwarek” z myślą o osobach, które z racji wieku, choroby czy też samotności nie mogą lub nie chcą mieszkać samodzielnie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdemu dać promyk słońca na jesień życia. Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę, spokój i bezpieczeństwo, z poszanowaniem prywatności, a także własnej odrębności. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego indywidualne potrzeby. Dobra lokalizacja w pobliżu lasku i nad rzeką pozwoli korzystać z dobrodziejstw przyrody. Urządziliśmy ogród z alejkami, ławeczkami oraz lampami ogrodowymi, w którym można zażywać świeżego powietrza od wczesnego ranka do późnego wieczora. Dla działkowiczów mamy propozycję zakładania własnych ogródków warzywnych.

„Gwarek” zapewnia doskonałe warunki bytowe, bez barier architektonicznych, wg najnowszych standardów europejskich oraz całodzienne wyżywienie przygotowywane również według indywidualnych potrzeb pensjonariuszy.

Wykwalifikowany personel medyczny pod kierownictwem mgr pielęgniarstwa Wandy Potysz zapewnia fachową opiekę podopiecznym, w komfortowo urządzonych jedno i dwuosobowych pokojach z własnym węzłem sanitarnym.

Jesteśmy otwarci na odwiedzających, którym także możemy zapewnić wyśmienite warunki, a mianowicie zakwaterowanie i wyżywienie.

Zezwolenie na czas nieokreślony nr PSII.9420.1.8.2012 wydane przez Wojewodę Śląskiego.


Serdecznie zapraszamy
Dyrekcja

Copyright © 2019 by Ewmiet
O nas   Oferta   Galeria   Kontakt RODO
Projekt i wykonanie: studio mh