RODZINNY DOM SENIORA

Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę, spokój i bezpieczeństwo, z poszanowaniem prywatności, a także własnej odrębności.

ZAPRASZAMY

OPIEKA OSÓB STARSZYCH I NIE W PEŁNI SPRAWNYCH

Tylko kto kocha człowieka, potrafi go zrozumieć,
kto nim gardzi, nawet nań nie spojrzy.
Christian Morgenstern

ZAPRASZAMY
/

GWAREK - parę słów o nas

svg divider

W małej miejscowości Skrzyszów, nieopodal Wodzisławia Śląskiego i Jastrzębia – Zdroju, w malowniczej scenerii powstał Dom Seniora „Gwarek” z myślą o osobach, które z racji wieku, choroby czy też samotności nie mogą lub nie chcą mieszkać samodzielnie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdemu dać promyk słońca na jesień życia. Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę, spokój i bezpieczeństwo, z poszanowaniem prywatności, a także własnej odrębności. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego indywidualne potrzeby. Dobra lokalizacja w pobliżu lasku i nad rzeką pozwoli korzystać z dobrodziejstw przyrody. Urządziliśmy ogród z alejkami, ławeczkami oraz lampami ogrodowymi, w którym można zażywać świeżego powietrza od wczesnego ranka do późnego wieczora.

„Gwarek” zapewnia doskonałe warunki bytowe, bez barier architektonicznych, wg najnowszych standardów europejskich oraz całodzienne wyżywienie przygotowywane również według indywidualnych potrzeb pensjonariuszy.

Wykwalifikowany personel opiekuńczy zapewnia fachową opiekę podopiecznym, w komfortowo urządzonych jedno i dwuosobowych pokojach z własnym węzłem sanitarnym.

Jesteśmy otwarci na odwiedzających.

Zezwolenie na czas nieokreślony nr PSII.9420.1.8.2012 wydane przez Wojewodę Śląskiego.

 

Z naszej galerii

svg divider
min min
min min min